3 Boyutlu Yazıcı Kayseri: miniFAB

3 boyutlu yazıcı Kayseri
3d baskı Kayseri

3 Boyutlu Yazıcı Kayseri: miniFAB

Üç boyutlu yazıcı teknolojisi hızlı bir şekilde günlük yaşamımıza girerek vazgeçilmez yerini almaya başladı. Üç boyutlu yazıcılar artık diğer geleneksel yazıcılar gibi olmazsa olmaz ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sanayi ürünleri başta olmak üzere, medikal dünyası, eğitim dünyası ve kuyumculuk ya da hediyelik eşya gibi hobi alanlar olabilecek sektörlerde artık üretim makinalarının yerini 3 boyutlu yazıcılar aldı. Artık birçok ülke sanayi politikalarını 3 boyutlu yazıcılar olmadan kurgulayamaz oldu ve politika ve uzun vadeli gelişimlerini 3 boyutlu yazıcılar merkezi üzerinden planlamaya başladı.

Ülkemizde de 3 boyutlu yazıcılar dış dünyada yaşanan gelişmeye bağlı olarak her ne kadar istenilen seviyeye ulaşmamış olsa da artık tartışılır, sanayi alanında kullanılır hale geldi. 3 boyutlu yazıcı Kayseri merkezi olarak miniFAB bu çığır açan dönüşümün öncüsü olarak karşınıza çıkmaktadır. Kayseri’de bünyesinde bulundurduğu çok sayıda 3d printerlar ile hizmet vermektedir. Sadece Kayseriyle kalmayıp hizmetinde çalıştırdığı mimar, mühendis ve maker uzmanlar ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. 3d model üretimi, 3d baskı, 3d printer satışı, 3d filamet satışı, 3d pen satışı ve 3d printer eğitimi olmak üzere bir çok alanda faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

3 boyutlu yazıcılar ve bu sektörle ilgili tüm sorularınız için hiç çekinmeden miniFAB ile iletişime geçebilirsiniz. miniFAB uzmanlarıyla hizmetinizdedir.

3 boyutlu yazıcı kayseri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir