3d Yazıcı ile Kişiye Özel Hediye

3d Yazıcı ile Kişiye Özel Hediyeler Basma

Üç boyutlu yazıcıların yaygınlaşmasıyla birçok sektör derinden etkilendi. Özellikle hediyelik eşya sektörü, oyuncak ve otomobil yedek parça dünyasının kısa vadede önemli krizlerle karşı karşıya kalacağı bir gerçek.

Geleneksel yazıcılar nasıl her evde ve ofiste yaygın bir şekilde kullanılıyorsa 3d yazıcı fiyatlarının düşmesiyle birlikte artık bu baş döndüren cihazların da ciddi bir kullanım alanı olacağı beklenmektedir.

Şimdi 3d yazıcıların hediyelik eşya ve özelde kişiye özel hediye alemini nasıl dönüştüreceğini anlatalım. Hediyeler duygu dünyamızın ve ilişki ağımızın vaz geçilmez ürünleridir. Hediye ikramlarımızda ise artık kişiye özel, isme özel hediyelerin yaygınlaştığı görülmektedir. Bunun altındaki psikoloji ise kişiye özel nesnelerin daha anlam yüklü olduğu ve karşımızdakine verilen değerin bir ifadesi olarak algılanmasıdır. Hediye edilen ürünün maddi değerinin ötesinde kişiye özel olması o malın kıymetini daha da artırmaktadır. Örneğin size isminizle yazılmış bir hediye sizi daha mutlu ve önemli hissettirmektedir.

Elbette ki bu kişiye özel nesneler üretim maliyetlerini artıran ve tercih edilme nedenini azaltan unsurlardır. 3d yazıcıların keşfiyle birlikte bu dünya da değişime uğramıştır. Artık 3d yazıcınızla hızlı ve basit bir şekilde dilediğiniz baskıları gerçekleştirebiliyorsunuz. Hayaller gerçeğe dönmeye başladı.

mintipÖrneğin hediye sunmak istediğiniz kişinin fotoğrafını elde ettiğiniz durumlarda kişinin gerçek ölçülerinin ölçeklendirilmiş halini 3d yazıcılarla basıp sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aşağıda 3d yazıcılarla üretilmiş birkaç minyatip istifadeleriniz için paylaşılmaktadır.

Sizde kişiye özel baskılar gerçekleştirmek istiyorsanız miniFAB ile iletişime geçmeniz yeterli.

miniFAB ile kişiye özel hediyeler tüm avantajlarıyla hizmetinizde…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir