Kayseri 3 Boyutlu Yazıcı Merkezi: miniFAB

Kayseri 3 Boyutlu Yazıcı Merkezi: miniFAB

Teknolojinin baş döndürücü gelişimi üretimin tüm alanlarında önemli değişiklikleri ve ilerlemeleri beraberinde getirmiştir. Günümüz dünyasında üretim süreçleri, tasarımlar ve yenilikler tahmin edilemez boyutlara ulaşmıştır. Özellikle üretim alanındaki önemli endüstriyel devrimler sonrası şirketler ve ülkeler küresel boyutta yaşanan değişimlere ayak uydurmak zorunda kalmıştır. Artan rekabet koşulları arasında rekabet üstünlüklerini devam ettirebilmek amacıyla ülkeler hiç şüphesiz bazı yenilikçi stratejiler geliştirmişlerdir. Bu gelişimlerin en önemlisi de günümüz toplumunda Almanya’nın ön ayak olduğu Endüstri 4.0 olarak adlandırılan gelişmedir. Endüstri 4.0 yeni bir üretim teknolojisini ve süreçlerini ön planda tutan bir gelişmedir. Bu gelişmenin en önemli unsurunu ise 3 boyutlu yazıcı teknolojisi oluşturmaktadır.

3 boyutlu yazıcılarla artık üretimde süreçler kısalmış, inovasyona dayalı üretim teknikleri geliştirilmiş ve insan hayaline sığmayacak ürün ve tasarım ilerlemeleri hayat bulmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşan 3 boyutlu yazıcılar, her geçen gün farklı bir alanda kullanılmaya başlamıştır. Minifab olarak 3 boyutlu yazıcı teknolojisini Kayseri’ye getirmiş olmanın gururu içerisindeyiz.

Bir endüstri şehri olan, literatüre Anadolu Aslanları olarak girmiş Kayseri için sanayide üretimdeki yapısal sorunlar 3 boyutlu yazıcılarımız ile aşılacak, geleneksel üretim tarzı ileri seviyelere taşınarak inovasyona dayalı bir üretim süreci hayat bulacaktır.

Kayseri’nin uluslararası rekabet gücünün artırılması ve dünya ekonomik sisteme entegrasyonu için üretimde 3 boyutlu yazıcıların kullanılması bir zorunluluktur. Şirket olarak Kayseri’de üreticilerimizin ihtiyaçlarını giderecek Kayseri 3 Boyutlu Yazıcı Merkezini miniFAB olarak kurmuş bulunmaktayız.

Sanayiciler başta olmak üzere, tıp dünyası, öğrenciler ve mimarlar için Kayseri’de 3 boyutlu baskı hizmeti alınabilecek miniFAB ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizleri beklemektedir. Kayseri’de 3d yazıcılarla farklı ebatlarda modelleriniz hayat buluyor. İhtiyacınız olan şey Kayseri’de 3d baskı, 3d modelleme ve 3d yazıcılar ise adresiniz miniFAB.

Kayseri 3d yazıcı merkezi
Kayseri 3d yazıcı merkezi

3 boyutlu yazıcı kayseri, kayseri 3d yazıcı merkezi, kayseri 3d baskı, 3d yazıcı kayseri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir