3D BASKI

3D BASKI

Tasavvurunuzdaki ya da hayalinizdeki ürünlerin, modellerin ve tasarımların 3d printerlar ile somut, 3 boyutlu ve elle tutulur bir şekilde hayata dönüştürülmesi noktasında en yüksek kalitede sınırsız hizmet sunmaktayız. Kullanımınızda, çevrenizde ya da kendinizde 3d yazıcınız yoksa tasarımlarınızı bize ulaştırın yeter. miniFAB olarak yüksek kalitede 3d baskı hizmeti sunmaktayız.

Hayalinizdeki tasarımları “stl” formatında miniFAB uzmanlarına ve makerlarına ulaştırmanız yeterlidir. Eğer çiziminiz “stl” formatında değilse ya da hayal edilmiş bir ürün yoksa bize tasavvurunuzu anlatın yeter. miniFAB sizin için en fonksiyonel ürünü en ekonomik ve kaliteli bir şekilde sunacaktır.

Dünyanın en kaliteli masaüstü 3 boyutlu yazıcıları ile bakır, altın, krom, gümüş, ahşap, pla, abs, ipek olmak üzere farklı malzemelerle 3 boyutlu baskı çözümlemeleri sunmaktayız.

3d baskı fiyatlandırma

Ürünleriniz sizden gelen “stl” formatındaki tasarımlara göre hesaplanmaktadır. 3d printerla üretilecek ürünün ebatlarına, baskı kalitesi, baskı malzemesi ve doluluk oranlarına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. miniFAB olarak Türkiye’de en iddialı fiyat teklifleri sunduğumuz ortadadır.

3d baskı için teslim süresi

3d printer baskı hizmeti için ürün teslim süresi talep edilen baskıya göre değişiklik göstermektedir. Her unsuruyla tamam olmuş yazıcı ebatlarına uygun ürünleri 1 gün içinde teslim etme imkânımız bulunmaktadır. 3d printer baskı işlemi için teslim konusundaki sorularınız için miniFAB uzmanlarından destek alabilirsiniz.

3d  baskı ürünleri

  • Mimari maket (yapı malzemeleri, konut, köprü, vs)
  • Sanayi ürünleri (civata, yedek parça, ambalaj, yeni ürün)
  • Arazi maketleri (topografya, arazi maketleri)
  • Tıp ürünleri (protez, plastik alçı, diş implant,
  • Hoby malzemeleri
  • Kuyumculuk ürünleri (takı malzemeleri)
  • Hediyelik eşya (oyuncak, biblo vs)

 3D BASKI HİZMETİ

tanıtım

3D TASARLA

Bilgisayarınızda 3d model tasarımınızı yapın ya da hazır modelinizi .stl formatına dönüştürün…

iletişim

MODELİ İLET

.stl formatında hazırladığınız dosyayı iletişim@minifab.com.tr adresine iletiniz….

or.

paket

BASKIN ULAŞSIN

Fiyat teklifimizi sunalım ve aynı gün kargoya teslim edelim…